Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Forum cvećara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 43 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 43 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10334 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Snezana kokosar

Naši korisnici su poslali ukupno 10273 članaka u 1087 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,


broj saksija po 1m2...

2 posters

Ići dole

broj saksija po 1m2... Empty broj saksija po 1m2...

Počalji od slobodan lj Ned Jan 11 2015, 23:10

zdravo svima...ja sam nov ali bas nov sto se tice cveca...trenutno radim jagode ali sam se ozbiljno zagreao za cvece, znaci nisam bas kao pao s marsa sto se tice rada sa biljkama...kao sto se vidi iz teme koju sam otvorio interesu je me optimalan broj saksija po metru kvadratnom ili ako vam je lakse koliko moze da stane u plastenik 8*16 tj. na 130m2...kapiram sve zavisi od ovoga i onoga ali ako mogu neki konkretni primeri...nadam se da ce mo se dugo druziti
slobodan lj
slobodan lj
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 3
Poeni : 5
Registration date : 09.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

broj saksija po 1m2... Empty Re: broj saksija po 1m2...

Počalji od slobodan lj Uto Jan 13 2015, 20:49

cekam pomoc
slobodan lj
slobodan lj
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 3
Poeni : 5
Registration date : 09.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

broj saksija po 1m2... Empty Re: broj saksija po 1m2...

Počalji od ivacacak Sre Jan 14 2015, 06:42

Slobodane dobro dosli na forum. Prvo da kazem da ce vam sada tesko ko odgovoriti, jer je sada vrlo slabo iskusnih cvecara na ovom forumu, slabo ko je aktivan, zbog cega ne znam, a i odavno je i ovaj forum.... Ja vam bas i ne mogu pomoci, tj da vam odgovorim na vase pitanje, jer sam i ja pocetnik, tek za ovu sezonu se bavim ozbiljnijom proizvodnjom bastenskog cveca....  Recite mi sta ste planirali sve da uzgajate? Da li ste kupili seme cveca? Pozdrav
ivacacak
ivacacak
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 29
Age : 33
Lokacija : Bresnica
Poeni : 33
Registration date : 17.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

broj saksija po 1m2... Empty Re: broj saksija po 1m2...

Počalji od slobodan lj Čet Jan 15 2015, 18:16

hvala sto ste se javili...mislio sam da sam sam...za ovo prolece nista...samo se informisem ...kada prodje zima dizem plastenike i grejanje da sredim, mogu da koristim isti kotao koji je i za kucu tako da ce to dosta da mi smanji troskove...trenutno razmisljam o muskatlama, lepi jova, dan noc...ono sto moja mama kupuje...znacimi svaki odgovor, koliko vi gajite i u kolikom prostoru
slobodan lj
slobodan lj
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 3
Poeni : 5
Registration date : 09.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

broj saksija po 1m2... Empty Re: broj saksija po 1m2...

Počalji od ivacacak Sub Jan 17 2015, 13:08

Niste sami, ali vrlo malo nas je na forumu, a iskusniji cvecari ponekada svrate na forum,ali retko...To za grejanje vam je odlicno, sve o jednom trosku, kod mene je isti sistem. Gajim lepog jovu, begoniju,petunije,saksijski karanfil, salviju,kadife, i malo muskatli za ovu godinu. Uvek moras da imas sve po malo, bar je to bio savet za pocetnika....Otprilike trebalo bi da imam oko 7000 biljaka i to u plasteniku koji je mali 6x10,ima duplu foliju. Recite mi da li znate od koga bi nabavljali seme,rasad,reznice,supstrat,saksije...? Imate li mozda u planu s obzirom da vec planirate da se bavite cvecarstvom,da ove godine radite hrizanteme?
ivacacak
ivacacak
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 29
Age : 33
Lokacija : Bresnica
Poeni : 33
Registration date : 17.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

broj saksija po 1m2... Empty Re: broj saksija po 1m2...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu