Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Forum cvećara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 48 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 48 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10334 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Snezana kokosar

Naši korisnici su poslali ukupno 10273 članaka u 1087 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,


Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

3 posters

Ići dole

Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca Empty Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

Počalji od radmila radulovic Pet Feb 13 2015, 21:24

Zdravo svima,
ja sam se skoro pridruzila forumu u zelji da nesto saznam o cvecu.Planiram ovih dana da podignem jedan mali (za pocetak dosta primitivan)plastenik.Neznam puno o proizvodnji cveca ,tako reci nista. Jedino znam kad kupim cvece da ga presadim kuci u saksiju i gajim. Uglavnom kuci imam sobno cvece.
Zelim da pocnem sa gajenjem cveca u plasteniku kao dodatna delatnost pa ako krene onda bi mi to bila osnovna delatnost.
Dakle sa juga sam (Prokuplje), formiracu plastenik 5x10m. Zelim savet, sugestije koje cvece da zasejem sad u februaru koju kolicinu na tom prostoru, gde da nabavim semei sta mi je sve potrebno. Hvala unapred za svaki savet i sugestiju , dobro bi mi dosla.Pozdrav svima
radmila radulovic
radmila radulovic
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 1
Poeni : 3
Registration date : 07.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca Empty Re: Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

Počalji od ivacacak Ned Feb 15 2015, 19:33

radmila radulovic ::Zdravo svima,
ja sam se skoro pridruzila forumu u zelji da nesto saznam o cvecu.Planiram ovih dana da podignem jedan mali (za pocetak dosta primitivan)plastenik.Neznam puno o proizvodnji cveca ,tako reci nista. Jedino znam kad kupim cvece da ga presadim kuci u saksiju i gajim. Uglavnom kuci imam sobno cvece.
Zelim da pocnem sa gajenjem cveca u plasteniku kao dodatna delatnost pa ako krene onda bi mi to bila osnovna delatnost.
Dakle sa juga sam (Prokuplje), formiracu plastenik 5x10m. Zelim savet, sugestije koje cvece da zasejem sad u februaru koju kolicinu na tom prostoru, gde da nabavim semei sta mi je sve potrebno. Hvala unapred za svaki savet i sugestiju , dobro bi mi dosla.Pozdrav svima
Dobro dosli na forum Radmila. Mislim da Vam je kasno za podizanje plastenika,a i za ovu sezonu prodaje cveca, ali to je opet moje misljenje. Mozete da probate, ali za setvu semena je sada kasno, jedino da pronadjete nekoga ko prodaje mlade biljke u kontejnerima, i da sve to odradite u roku od 15 dana. Sada mozete poruciti reznice hrizantema koje vam stizu u maju ili junu, za jesenju proizvodnju. Najbolje je da polako isplanirate sve za sledecu sezonu,pa da onda ozbiljnije krenete u ovaj posao. Mozete pogledati na facebook stranici firma Port iz subotice ima katalog semena cveca sa cenama. Postoji i firma Gradina SPa iz Sabca, pa mozete i njih kontaktirati za seme i informacije. Pozdrav
ivacacak
ivacacak
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 29
Age : 33
Lokacija : Bresnica
Poeni : 33
Registration date : 17.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca Empty Re: Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

Počalji od Sandra.Tocinova Sre Apr 05 2017, 15:56

Dali znate shta je sa mojim bozicni kaktus?Dobar je bio,ali od proshla nedelja postao ovakav tužan .
Sandra.Tocinova
Sandra.Tocinova
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 1
Poeni : 1
Registration date : 05.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca Empty Re: Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu