Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 19 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 19 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10302 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je dudu

Naši korisnici su poslali ukupno 10250 članaka u 1066 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,

Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

Počalji od radmila radulovic taj Pet Feb 13 2015, 21:24

Zdravo svima,
ja sam se skoro pridruzila forumu u zelji da nesto saznam o cvecu.Planiram ovih dana da podignem jedan mali (za pocetak dosta primitivan)plastenik.Neznam puno o proizvodnji cveca ,tako reci nista. Jedino znam kad kupim cvece da ga presadim kuci u saksiju i gajim. Uglavnom kuci imam sobno cvece.
Zelim da pocnem sa gajenjem cveca u plasteniku kao dodatna delatnost pa ako krene onda bi mi to bila osnovna delatnost.
Dakle sa juga sam (Prokuplje), formiracu plastenik 5x10m. Zelim savet, sugestije koje cvece da zasejem sad u februaru koju kolicinu na tom prostoru, gde da nabavim semei sta mi je sve potrebno. Hvala unapred za svaki savet i sugestiju , dobro bi mi dosla.Pozdrav svima
radmila radulovic
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 1
Poeni : 3
Registration date : 07.02.2015

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Molim savet za pocetnika uzgajivaca cveca

Počalji od ivacacak taj Ned Feb 15 2015, 19:33

radmila radulovic ::Zdravo svima,
ja sam se skoro pridruzila forumu u zelji da nesto saznam o cvecu.Planiram ovih dana da podignem jedan mali (za pocetak dosta primitivan)plastenik.Neznam puno o proizvodnji cveca ,tako reci nista. Jedino znam kad kupim cvece da ga presadim kuci u saksiju i gajim. Uglavnom kuci imam sobno cvece.
Zelim da pocnem sa gajenjem cveca u plasteniku kao dodatna delatnost pa ako krene onda bi mi to bila osnovna delatnost.
Dakle sa juga sam (Prokuplje), formiracu plastenik 5x10m. Zelim savet, sugestije koje cvece da zasejem sad u februaru koju kolicinu na tom prostoru, gde da nabavim semei sta mi je sve potrebno. Hvala unapred za svaki savet i sugestiju , dobro bi mi dosla.Pozdrav svima
Dobro dosli na forum Radmila. Mislim da Vam je kasno za podizanje plastenika,a i za ovu sezonu prodaje cveca, ali to je opet moje misljenje. Mozete da probate, ali za setvu semena je sada kasno, jedino da pronadjete nekoga ko prodaje mlade biljke u kontejnerima, i da sve to odradite u roku od 15 dana. Sada mozete poruciti reznice hrizantema koje vam stizu u maju ili junu, za jesenju proizvodnju. Najbolje je da polako isplanirate sve za sledecu sezonu,pa da onda ozbiljnije krenete u ovaj posao. Mozete pogledati na facebook stranici firma Port iz subotice ima katalog semena cveca sa cenama. Postoji i firma Gradina SPa iz Sabca, pa mozete i njih kontaktirati za seme i informacije. Pozdrav
ivacacak
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 29
Poeni : 33
Registration date : 17.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sandra.Tocinova taj Sre Apr 05 2017, 15:56

Dali znate shta je sa mojim bozicni kaktus?Dobar je bio,ali od proshla nedelja postao ovakav tužan .
Sandra.Tocinova
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 1
Poeni : 1
Registration date : 05.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole