Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Forum cvećara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 32 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 32 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10334 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Snezana kokosar

Naši korisnici su poslali ukupno 10273 članaka u 1087 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,


Hrizanteme saksijske

+42
dada dany
necid
sazda
e.moja.ti
rasadnikdodic
tanjamatija
jelenavracar
s verona
boki
dragana84
Dragana Stanojevic
rasadnik Simovic
loximus
holder
Gardener
zoka0903
igi
Gipszo
vinka
zaza
lunaluirka
ranko
snezanam
ljiljanaa
chikapera
bojinovicz
simeonovic
paunkovic milos
Dule-MOKRIN
Bomica
valjevka
svetlana 11
pataya
jaca
zoki
zorpavns
suza
MILICAX
Baštovan
Eldorado
Milana
dark
46 posters

Strana 14 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od rasadnikdodic Sub Avg 13 2011, 08:18

bravo ljudi hrizanteme su prelepe. Vidi se da ste ih radili na vreme. ('Aplauz') ('Aplauz')('Aplauz')


Poslednji izmenio rasadnikdodic dana Sub Avg 13 2011, 09:01, izmenjeno ukupno 1 puta
rasadnikdodic
rasadnikdodic
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 18
Age : 44
Lokacija : vranje
Poeni : 29
Registration date : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od s verona Sub Avg 13 2011, 08:28

bravo ljudi..hrizanteme su vam lepe.
s verona
s verona
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 36
Poeni : 38
Registration date : 02.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od boki Sub Avg 13 2011, 10:22

Bravo svaka cast!!!
avatar
boki
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 32
Age : 44
Poeni : 32
Registration date : 29.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od e.moja.ti Ned Avg 21 2011, 00:00

Evo i nasih hrizantema
Hrizanteme saksijske - Page 14 Img0798oc

Hrizanteme saksijske - Page 14 Img0814p

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img821/3687/img0877pt.jpg[img]

Hrizanteme saksijske - Page 14 Img0884dj

Hrizanteme saksijske - Page 14 Img0879h
e.moja.ti
e.moja.ti
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 22
Lokacija : Opovo
Poeni : 27
Registration date : 15.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od e.moja.ti Ned Avg 21 2011, 00:06

Hrizanteme saksijske - Page 14 Img0876bcHrizanteme saksijske - Page 14 Img0877t
e.moja.ti
e.moja.ti
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 22
Lokacija : Opovo
Poeni : 27
Registration date : 15.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od Gardener Ned Avg 21 2011, 12:24

veoma lepo i kvalitetno Smile svidja mi se
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od sazda Ned Avg 21 2011, 21:56

Zdravo svima. Mesecima citam i istrazujem na forumu, pa bi sad zelela da se predstavim. Izvinite na jeziku ucila sam srpsko-hrvatski davne 1986...
Po zanimanje sam uciteljica, ali sam veliki ljubitel cveca. Imala sam 2 saksije hrizantema, ali citajuci informacija na ovom forumu uspela sam da skinem reznice i sad imam 100 komada hrizanteme. Posto nisam nashla saksije 21 zasadila sam u 25...Svi su se dobro primili, razvile lepo korenje i zelena masa, ali 10 od njih izgubilo je zelenu boju...
Neznam zashto se to dogodilo, molim vas pogledajte sliku i ako neko zna bila bi zahvalna na objasnenje.

PS:Ovaj gubitak zelene boje se desio i kod moje aronije i kive.

Hrizanteme saksijske - Page 14 34zatsi

Hrizanteme saksijske - Page 14 Idzjhx

Hrizanteme saksijske - Page 14 R6zq1g
sazda
sazda
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 5
Age : 50
Lokacija : Skopje,Makedonija
Poeni : 6
Registration date : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od Gardener Uto Avg 23 2011, 08:09

po meni, do toga dolazi najcesce iz dva razloga: izlozenost preteranoj svetlosti i suncu ili pogresna prihrana. probajte da eliminisete ta dva razloga, mislim da ce to doneti rezultate
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od necid Sre Avg 24 2011, 22:44

Pozdrav svima.Imam nekih nedoumica pa bih vas zamolio da mi date neki savet.Pocetnik sam u cvecarstvu i jos mi neke stvari nisu jasne.Imam hrizanteme saksijske koje su posadjene 1 maja ali su nekako niske i nisu pravilnog oblika.Sisane su jednom pre 15 dana.U substratu sam dodavao osmokote exact i prihranjivao ih slavolom 3 puta do sada.Dodavao sam i scots20 20 20 isto tako oko 3 puta.Zanima me gde sam pogresio i mogu li sada da "ispeglam"stvar?sta mogu da stavim od djubriva da dobijem na zelenoj masi?Napominjem da su saksije na otvorenom i bez mreze.Unapred hvala.
avatar
necid
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 3
Age : 48
Lokacija : prokuplje
Poeni : 3
Registration date : 20.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od Gardener Ned Avg 28 2011, 07:57

biljke se jos razvijaju. nije kasno da se ponesto ispravi. sto se samog postupka tice, tu primecujem par gresaka. biljke su kasno osisane, praktikuje se dva do tri orezivanja, ne jedno. orezuje se vise puta da bi se dobila zelena gusta masa i biljka izjednacila u rastu. prvo je vec cim presadite biljke. detaljnije o orezivanju imate par stranica nazad. zadnje sisanje trebalo je da bude pre kraja jula, pitanje je koliko ce ovo sisanje da zasmeta cvetanju i da li ce biljke na vreme izbaciti cvet. za zelenu masu je kasno, sad je prioritet cvetanje.zato pod hitno promenite prihranu, uzmite prihranu za cvetanje. polivajte jednom dnevno, sa manjim procentnim rastvorom, da bi probali da izvucete biljke za cvetanje. moj predlog: na 5 litara do 5 grama prihrane, da ne bi ostetili lisce i redovno polivanje.biljke su trebale da budu inace pod mrezom ili folijom, da bi im se skratio dan, time se izaziva cvetanje. nadam se da su bile u prethodnom periodu. probajte da nesto od navedenog primenite, sa srecom.
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od necid Ned Avg 28 2011, 20:53

puno hvala na savetu.pokusacu da izvucem stvar.samo mi niste napisali koji bi preparat bio najbolji za sad.
avatar
necid
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 3
Age : 48
Lokacija : prokuplje
Poeni : 3
Registration date : 20.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od zoka0903 Sre Sep 07 2011, 14:00

Pre svega želim da pozdravim sve forumaše i stare i nove...
Stari će me se možda setiti,a novima ću samo poručiti da pogledaju slike koje ću postaviti i da se ne dvoume oko početka rada sa Hrizantemama jer su ovo slike,tj. rezultat rada jednog početnika (mene) nasmejani cvet Ovo mi je prva sezona i jako sam ponosna na moje Hrizantemice,kako saksijske tako i Krupnocvete za rezani cvet...
Želim svima da se zahvalim sa ovog foruma koji su mi pomagali sa savetima...
Gipszo,Simon,Klaster,snezanam,dragana84 i tebi Dule bez obzira na sve...i izvinite ako sam nekoga zaboravila jer sam davno izašla sa ovog foruma iz nekima poznatog razloga.
Početnici,samo se držite ovog sajta (ovo nije reklama,već lično iskustvo i zahvalnica forumu klastera)

Ovo je slikano pre nekih 2-3 nedelje...
Hrizanteme saksijske - Page 14 Pic0810001
Hrizanteme saksijske - Page 14 Pic0810022
Hrizanteme za rezani cvet
[Hrizanteme saksijske - Page 14 Pic0810002
Hrizanteme saksijske - Page 14 Pic0810006

A ovo je slikano danas :
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00004
Za par dana biće ovo prelepa cvetna loptica... kaktus cveta

Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00007
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00008
Sad koliko je dobro slikano,ali otprilike je prečnik 40-45cm
a postoje još i veće,slikaću i njih.Baš kao što je neko ovde jednom rekao..."Nije da ukopaš i dobiješ kišobran...E,pa ja jesam...Dobila sam kišobran... kaktus 3
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00010
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00009
Visina isto dostiže oko 45cm
Biće još slika... kaktus 1 ...

Još jednom Hvala vam svima i veliki pozdrav za najbolji forum


Poslednji izmenio zoka0903 dana Pet Sep 09 2011, 16:46, izmenjeno ukupno 1 puta
zoka0903
zoka0903
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 268
Age : 41
Lokacija : Mali Idjos
Poeni : 344
Registration date : 07.06.2010

https://www.facebook.com/zoka.tomic

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od pataya Čet Sep 08 2011, 11:56

Pozdrav za Zoku!!! Dobro je sto si poslala ovakvu poruku. Mnogima treba vise vere optimizma, a ti si upravo to postigla!!!('Aplauz')
pataya
pataya
Moderator
Moderator

Broj komentara : 257
Age : 62
Lokacija : BG
Poeni : 308
Registration date : 24.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od dada dany Pet Sep 09 2011, 08:37

Zoka prekrasne su vam hrizanteme..ja sam takođe početnica i nisam se usudila hrizanteme uzeti jer su , navodno, jako komplicirane..ali iduće godine ću probati pa šta bude...ovdje ima stvarno odličnih savjeta i ljudi voljnih pomoći Smile)
dada dany
dada dany
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 38
Age : 41
Poeni : 40
Registration date : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od zoka0903 Pet Sep 09 2011, 13:15

Hvala dada dany...
Moj ti je savet da probaš,samo se bojim da ćeš se onda kajati zašto nisi ranije počela,kao što se ja sad kajem.
Evo danas sam prodala moje prve Hrizantemice po ceni od 250din po saksiji i mogu ti reći da je osećaj fantastičan...

Citiraću jednu osobu koja mi je mnogo pomogla sa svojim savetima "Nije mi jasno zašto ljudi misle da je gajenje Hrizantema komplikovana stvar"

Samo napred i drži se ovog sajta jer sve što sam ja naučila to je odavde i od ljudi koje ovde srećeš...
zoka0903
zoka0903
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 268
Age : 41
Lokacija : Mali Idjos
Poeni : 344
Registration date : 07.06.2010

https://www.facebook.com/zoka.tomic

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od s verona Sub Sep 10 2011, 09:37

Pozdrav zoko, radujem se da si tu.Hrizanteme su ti predivne.Ja moje nisam ukopavala i nisu mi nikakve,jedna osoba mi rece da ih sada ukopam i oporavice se,ja sam tako uradila pre par dana ali nisam sigurna da ce se oporaviti mada ima dosta vremena do prodaje jel su vec u cvetu.E na sledecu sezonu je druga prica.Ta osoba je koristila saksije 13 i ustedela na ceni saksije a i zemlje je trebalo manje. Ja sa koristila saksiju 17 ikrenule su super pa odjednom su stale sa rastom i ni makac.
s verona
s verona
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 36
Poeni : 38
Registration date : 02.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od zoka0903 Sub Sep 10 2011, 10:10

Pozdrav verona.

E sad , veruj mi da me je ova sezona za kratko vreme dosta naučila što se tiče saksijskih Hrizantema.

U startu me je neko pokosio kako nije trebalo da sadim u velike,već prvo u male saksije.Tada sam se uplašila da sam pogrešila što sam odmah sadila sadnice u 17cm saksiju ali sada vidim da je to uzaludno gubljeje vremena i dupliran posao.Jer moje Hrizanteme već sad dostižu prečnik i do 50cm

Postavila sam crnu foliju i poređala saksije na nju.Bila je to ogromna GREŠKA!Kao prvo crna folija privlači sunce i vlaga iz saksija se još brže gubi (isparava) i na onoj velikoj žegi Hrizanteme su stalno bile uvele bez obzira što sam ih polivala svako jutro i veče.
Onda sam u očaju pomerila foliju i krenula da ih ukopavam zajedno sa saksijom.
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00012
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00013
Aj,pisaću vam sad i o tome.
Ne baš tako redovna prihrana,2-3 puta prskano protiv bolesti i moje devojčice su rasle kao iz vode što se kaže.
Kako ko je došao ja da se pohvalim pa izvadim iz zemlje saksiju jer prava veličina se vidi kad je uzmeš u ruke.
Sutra dan ona bi venula iako bih je odmah nalila vodom.
Panika me je uhvatila još više,rekoh sebi,bio je taj neko u pravu.Rešila sam da ih ne diram više dok ne dođe vreme za prodaju.Kada su krenuli pupoljci da se otvaraju,izvadila sam par komada i uradila sledeće:
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00013
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00014
-Lagano zavucite ruku ispod Hrizantemice,uhvatite za stablo i pokušajte da je izvadite iz saksije.
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00018
Nakon toga Ubacite malo zemlje na dno saksije i vratite Hrizantemu u saksiju još malo zemlje dodajte
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00017
(iskreno ja sam običnu baštensku zemlju dodala) i dobro je zalijte i neka stoji nekoliko sati u tacni punoj vode,može i ceo dan i noć...
Hrizanteme saksijske - Page 14 Snc00019
Eto to je sva politika oko oporavljanjai verujte mi da mi ni jedna nije uvenula.Ovo vađenje iz saksije je da biste povukli žile unutra koje su izašle van saksije.A inače ukopavanje se pokazalo odlično jer žile vuku vlagu iz zemlje i ne može doći do isušivanja biljke.Meni se dešavalo da ih ne polijem i po 3 dana,jer nisam stizala zbog drugog posla kojim se bavim.I nije im ništa hfalilo.Što sumnjam da bi bio slučaj da nisu bile ukopane u zemlju...

Ovo je moje lično iskustvo i sigurna sam da ću ovako raditi i dogodine


Veliki pozdrav za sve
zoka0903
zoka0903
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 268
Age : 41
Lokacija : Mali Idjos
Poeni : 344
Registration date : 07.06.2010

https://www.facebook.com/zoka.tomic

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od dada dany Uto Sep 13 2011, 12:01

Hvala vam Zoka na riječima podrške..jedva čekam iduću godinu da i sama probam Smile
dada dany
dada dany
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 38
Age : 41
Poeni : 40
Registration date : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od rasadnikdodic Uto Sep 13 2011, 17:09

za zoku 0903

upravo to sto pises je ono sto pravi profi proizvodjac cveca NESME da radi, a cini mi se da je njima ovaj forum i namenjen. Pises da mozes da stanes rame uz rame sa iskusnim proizvodjacima hrizantema nakon samo pola sezone (sezona jos nije gotova a tek nailazi period bolesti), a jos nisi prelezala decije bolesti u proizvodnji cveca.
Kazes da je postavljanje folije ispod saksija pogresno i da ih treba ukopati. Hmmm...
Zamisli da ja moje 4000 saksije hrizantema ukopam i da mi dodje kupac da kupi na veliko par stotina komada. Ja moram da ih vadim, cupam iz zemlje jer su pustile koren u njoj i da svakoj saksiji dodam zemlju i zatim je osvezim par sati u vodi. I to bi otprilike trajalo ceo dan. Zamisli tog kupca koji je dosao kamionom ili kombijem pa on bi trebao da prespava i tek onda da krene od mene. Krajnje neozbiljno i neprofesionalno!
To sto te je mrzelo da zalivas saksije svaki dan mogla si da resis investicijom od stotinak evra i postavis sistem za navodnjavanje.


Attachments
Hrizanteme saksijske - Page 14 Attachment
hriz.JPG You don't have permission to download attachments.(50 Kb) Downloaded 32 times
rasadnikdodic
rasadnikdodic
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 18
Age : 44
Lokacija : vranje
Poeni : 29
Registration date : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od zorpavns Pet Sep 23 2011, 21:16

sazda ::Zdravo svima. Mesecima citam i istrazujem na forumu, pa bi sad zelela da se predstavim. Izvinite na jeziku ucila sam srpsko-hrvatski davne 1986...
Po zanimanje sam uciteljica, ali sam veliki ljubitel cveca. Imala sam 2 saksije hrizantema, ali citajuci informacija na ovom forumu uspela sam da skinem reznice i sad imam 100 komada hrizanteme. Posto nisam nashla saksije 21 zasadila sam u 25...Svi su se dobro primili, razvile lepo korenje i zelena masa, ali 10 od njih izgubilo je zelenu boju...
Neznam zashto se to dogodilo, molim vas pogledajte sliku i ako neko zna bila bi zahvalna na objasnenje.

PS:Ovaj gubitak zelene boje se desio i kod moje aronije i kive.

Hrizanteme saksijske - Page 14 34zatsi

Hrizanteme saksijske - Page 14 Idzjhx

Hrizanteme saksijske - Page 14 R6zq1g

Moze biti i da je od previse vlage kod zalivanja kod mene se desilo isto to kod zabarenih hrizantema
Pokusaj da zamenis mesta hrizantemama, inace ne pomaze nista od prihrane jer biljka ne usvaja nista
Proveri PH vrednost i EC vrednost zemljista. Treba spustiti PH ispod 6 da bi biljka ponovo pocela da usvaja
hranu
avatar
zorpavns
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 21
Age : 61
Lokacija : Rumenka (Novi Sad)
Poeni : 21
Registration date : 23.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od Gardener Ned Sep 25 2011, 20:43

Pozdrav Zoko, dobro dosli nazad. Nadam se da cete biti duze sa nama ovaj put. Molim da se drzite kucnih pravila i uzivajte u nasem forumu.
rasadnik dodic, zahvaljujem na sugestijama. Dule je moderator, te ima pravo da neke komentare cenzurise i menja ukoliko smatra da su prekrsena pravila u njima. Zato i ne sumnjam da ce sam odgovoriti ukoliko oseti potrebu i smatra da je to potrebno.

Neki postovi su izmenjeni i zelim vam svima prijatno vece.
Hvala
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od sazda Pon Sep 26 2011, 13:12

zahvaljujem na odgovoru. Nisam profesionalni odgajivac cveca pa nemam merac ph zemje ali volim svoje cvece pa ako treba da merim ph kupicu i taj merac ali mi pomozite i objasnite kakav je taj merac i gde ga mogu naci.
sazda
sazda
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 5
Age : 50
Lokacija : Skopje,Makedonija
Poeni : 6
Registration date : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od sazda Pon Sep 26 2011, 13:20

nasla sam neshto na netu ali neznam jel to ono shta mi treba
Hrizanteme saksijske - Page 14 4cfa849c0c5c418a3f6a273b0
sazda
sazda
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 5
Age : 50
Lokacija : Skopje,Makedonija
Poeni : 6
Registration date : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od Dule-MOKRIN Pon Sep 26 2011, 20:22

merac vrednosti zemlje ili pehometar (ph) se moze naci po 120e.
Dule-MOKRIN
Dule-MOKRIN
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 647
Age : 41
Lokacija : mokrin
Poeni : 701
Registration date : 18.01.2010

http://janicdusko@hotmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty HRIZANTEMA!!!!!

Počalji od hrizantema Uto Sep 27 2011, 22:31

zanima me,koje se djubre koristi za hrizanteme,da bi dostigla ogromnu velicinu?
hrizantema
hrizantema
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 9
Poeni : 27
Registration date : 24.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hrizanteme saksijske - Page 14 Empty Re: Hrizanteme saksijske

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu