Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Forum cvećara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 52 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 52 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10334 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Snezana kokosar

Naši korisnici su poslali ukupno 10273 članaka u 1087 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,


Prvi na tabeli!!!

+2
loximus
Gardener
6 posters

Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Prvi na tabeli!!!

Počalji od Gardener Čet Jan 27 2011, 18:42

Pa da se pohvalimo! Vecina vas zna da je ovaj forum nastao jer niko jednostavno nije hteo svojevremeno da pomogne ljudima koji su zapocinjali posao sa cvecem. Pre izvesnog vremena, odlucio sam, posto sam na mnogim drugim sajtovima pokusao da pomognem koliko sam mogao, ali nisam nailazio na odobravanje i podrsku osnivaca tih sajtova ili moderatora, da pokrenemo ovaj forum.
Danas imamo lepe vesti.Po statistici koju smo dobili od forumotion grupe provajdera, nas forum je ubedljivo na prvom mestu u kategoriji biljke i cvece u regionu! Forumotion je apdejtovao podatke i kao sto mozete videti na slici, za kratko vreme prestigli smo forume koji dugo, dugo rade. Od drugoplasiranog bezimo preko 1000 bodova, dok ostali nisu ni u konkurenciji.
Prvi na tabeli!!! Untitled
Ono sto mene kao osnivaca i coveka koji ima neku ideju o proizvodnji cveca najvise raduje, to je sto forum dobio bas onakav smisao kakav sam zeleo.
-KONKRETNA PITANJA I ODGOVORI nemamo duplih tema, pitanja i odgovore koji nemaju nikakve dodirne tacke sa cvecarstvom.

-PRAVI FORUM ZA PROFESIONALCE I ONE KOJI TO ZELE DA BUDU izbegli smo najvecu prepreku, stvaranje foruma samo za zanimaciju. To smo izbegli, sad imamo pravi forum za ostvarivanje pravih poslovnih projekata u sektoru cvecarstva.

Meni i ljudima koji su ovde,veruje da nisu bitne brojke,koliko ima neceg, ako to nije kvalitetno i sazeto. Sa zadovoljstvom mogu da konstatujem da smo to uspeli da uradimo. Nastavljamo dalje, forum ce uskoro dobiti i nove dodatke, teme i pomoc za sve koji pocinju da se bave ovim prelepim poslom ili su vec u ovim vodama.

Takodje i nasi provajderi su nam dostavili i trafik podatke, gde smo po broju posecenih strana, ukupno i vam forumotion zajednice, prvi. Jos jedan veliki uspeh.

Drago mi je da je ovaj forum postao deo vaseg virtuelnog sveta i veoma sam ponosan ako smo vam pomogli, makar malo Smile
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od loximus Čet Jan 27 2011, 21:54

Aplauz
avatar
loximus
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 405
Age : 42
Lokacija : batocina
Poeni : 434
Registration date : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od Gardener Čet Jan 27 2011, 22:43

hvala loxi. Samo da dodam da smo sinoc probili jos jedan rekord, u istom trenutku smo imali 62 prisutna lica na forumu šokiran
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od Gipszo Pet Jan 28 2011, 20:33

Prvi na tabeli!!! 175484 Prvi na tabeli!!! 312215I sto je po meni jako vazno,da ima zivota na forumu...Ljudi su otvoreni i zeljni da pomognu...Samo tako dalje...
Gipszo
Gipszo
Cvećar
Cvećar

Broj komentara : 92
Lokacija : Vojvodina
Poeni : 103
Registration date : 24.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od zoka0903 Pet Jan 28 2011, 21:26

Bilo bi sebicno od mene da kazem da ste mi samo pomogli. Ohrabrili ste me i uputili u sve sto nisam znala,a mislila sam da znam.Svima u mom okruzenju koji se amaterski bave ovim poslom,kao sto sam i ja do sada,svima govorim o forumu,jer tu mogu naci sve na jednom mestu.Od cvecara u mom okruzenju sam dosada dobijala samo odgovore "to se ne isplati" a uvek me zanimalo zasto i dalje rade taj posao.Ovde je drugacije... Vasa iskrenost i saveti,verujte mi da mnogo znace pocetnicima kao sto sam ja...Hvala vam svima.Zato mislim da ste zasluzili to prvo mesto... Samo napred!
zoka0903
zoka0903
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 268
Age : 41
Lokacija : Mali Idjos
Poeni : 344
Registration date : 07.06.2010

https://www.facebook.com/zoka.tomic

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od Gardener Ned Jan 30 2011, 21:21

Gipszo ::Prvi na tabeli!!! 175484 Prvi na tabeli!!! 312215I sto je po meni jako vazno,da ima zivota na forumu...Ljudi su otvoreni i zeljni da pomognu...Samo tako dalje...
Hvala Gipszo. Cilj nam je da pomognemo, ali i da ne pravimo zajednicu na silu. Kada pravite nesto na silu, onda to ne potraje, a ja se nadam da ce ovo ipak malo vise potrajati i pomoci


zoka0903 ::Bilo bi sebicno od mene da kazem da ste mi samo pomogli. Ohrabrili ste me i uputili u sve sto nisam znala,a mislila sam da znam.Svima u mom okruzenju koji se amaterski bave ovim poslom,kao sto sam i ja do sada,svima govorim o forumu,jer tu mogu naci sve na jednom mestu.Od cvecara u mom okruzenju sam dosada dobijala samo odgovore "to se ne isplati" a uvek me zanimalo zasto i dalje rade taj posao.Ovde je drugacije... Vasa iskrenost i saveti,verujte mi da mnogo znace pocetnicima kao sto sam ja...Hvala vam svima.Zato mislim da ste zasluzili to prvo mesto... Samo napred!
Smile
zoka0903 hvala i drago mi je da vam je pomoglo makar malo. Takav isti problem u komunikaciji je i inicirao prethodni rad sa ljudima koji bi se pronasli u ovom poslu. Nadam se da ce biti jos ovakvim lepih primera. Sa srecom. Smile
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od snezanam Uto Feb 01 2011, 14:34

Aplauz
snezanam
snezanam
Iskusan cvećar
Iskusan cvećar

Broj komentara : 114
Poeni : 118
Registration date : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od lilium Uto Feb 01 2011, 15:25

Kako moja deca kazu "uspevaju oni koji su posveceni" svoj zelji do uspeha i tako dodje i uspeh !
Oni su prvi su tako postali prvi!
I Vama zelim da budete uvek kao i do sada, transparentni i azurni.
avatar
lilium
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 11
Poeni : 11
Registration date : 27.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prvi na tabeli!!! Empty Re: Prvi na tabeli!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu