Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10327 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Marija193

Naši korisnici su poslali ukupno 10265 članaka u 1080 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,

Muškatle (Pelargonium)

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Tatjana 80 taj Sre Dec 25 2013, 12:59

sve je stvar ukusa ja licno radin i jedne i druge stim sto su po meni zonalke lepe i iz semena i iz reznica dok visece muskatle radim iskljucivo iz reznica zato sto mi semenske nisu dovoljno bujne i lepe dok su uspravne bas dobre a i neke od popularnih vrsta se ne rade iz semena nego samo putem reznica tako da i o tome treba da vodis racunau svakom slucaju rade se i jedne i druge a sto se tice proizvodnje seme muskatli se seje krajem avgusta tako da ti je i sam tok proizvodnje malo duzi dok reznice stizu u novembru pa sve do februara meseca na tebi je da odlucis kako i sta pozdrav
Tatjana 80
Iskusan cvećar
Iskusan cvećar

Broj komentara : 155
Poeni : 160
Registration date : 15.05.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andjelaistefan taj Sre Dec 25 2013, 16:31

Tatjana 80 ::sve je stvar ukusa ja licno radin i jedne i druge stim sto su po meni zonalke lepe i iz semena i iz reznica dok visece muskatle radim iskljucivo iz reznica zato sto mi semenske nisu dovoljno bujne i lepe dok su uspravne bas dobre a i neke od popularnih vrsta se ne rade iz semena nego samo putem reznica tako da i o tome treba da vodis racunau svakom slucaju rade se i jedne i druge a sto se tice proizvodnje seme muskatli se seje krajem avgusta tako da ti je i sam tok proizvodnje malo duzi dok reznice stizu u novembru pa sve do februara meseca na tebi je da odlucis kako i sta pozdrav
kako i gde se nabavljaju reznice,dali je sada kasno za muskatle iz semena ili reznica?sta sada sejati da bi mi stiglo za april i maj za prodaju?
andjelaistefan
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 5
Poeni : 5
Registration date : 07.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tatjana 80 taj Sre Dec 25 2013, 18:48

za semenske muskatle je kasno ako hoces da ti stignu za april jer kao sto sam ti napisala trebalo je seme posejati u avgustu mada kako su pakovanja relativno mala ima ih i po 100 semenki ja ti savetujem da narucis i probas cisto da vidis kako to sve izgleda a i ako pocetak naredne godine bude topao i sa puno sunca sticice to sve a i to prolecno cvece se prodaje celo prolece i leto sto se tice reznica drugi krug istih stize u februaru mozse da porucis samo da znas da njih neces moci da umnozavas i reznicis zato da bi ti procvetale na vreme a inace reznice se dobijaju u novembru malo pre ili kasnije za reznice i semena zovi TOP FLORU DRAGAN 0631058859 za seme PORT SUBOTICA 024600200 ILI gradina spa sabac 015370638 a reznice i supstrat imas Marija izKraljeva 0655543105 to su neki od mnogih po meni ok i dobri
Tatjana 80
Iskusan cvećar
Iskusan cvećar

Broj komentara : 155
Poeni : 160
Registration date : 15.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od steva taj Sre Dec 25 2013, 18:58

Twisted Evil  cvet1  Smile
steva
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 15
Poeni : 15
Registration date : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milena.ilic88 taj Ned Dec 28 2014, 17:47

pozdrav svima, zanima me cime je najbolje prehranjivati muskatle?
milena.ilic88
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 1
Poeni : 1
Registration date : 28.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole