Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Forum cvećara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10334 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Snezana kokosar

Naši korisnici su poslali ukupno 10273 članaka u 1087 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,


HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!!

+13
stanislava53
stevo-kicevo
GarDon
silvana70
dekster
astrokucice
steva
zokiemina
katarina.pit1
mm.flowers
jovan26
biljana5
Gardener
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!! - Page 2 Empty Re: HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!!

Počalji od ivacacak Pon Apr 28 2014, 14:58

katarina.pit1 ::Kucam i pisem gde satignem u nadi da ce neko procitati i odgovoriti. Nigde nema nikoga. Ne kapiram ovaj forum, malo i jeste komplikovan. Privatne poruke koje posaljem, stoje u delu za slanje. Nema odgovora niti komentara. Neka mi neko pojasni. Ko me moze uputiti gde je najbolje i kada uzeti reznice muskatli.

Hvala

ako nekoga ima
Katarina sada ce ti tesko ko odgovoriti, jer je sezona prodaje uveliko pocela, itrenutno je retko ko na forumu. Evo probacu ja da ti odgovorim na tvoje pitanje u vezi reznica muskatli. Evo ja upravo drzim katalog semena i reznica od distributera semena i reznica gradina spa(sabac),znam da stvarno imaju dobre reznice, pise da reznice treba da se naruce 8 nedelja ranije pre nedelje uvoza a nedelje uvoza su 37, 41, 48, 04. Sto znaci da vec sada mozes da porucis, u aprilu. Reznice se nalaze u kontejnerima od po 104 reznicepo boji, e sad ne znam da li moze  mix boja. Ako hoces poslacu ti na pm brojeve telefona od ove firme i od jos nekih.
ivacacak
ivacacak
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 29
Age : 33
Lokacija : Bresnica
Poeni : 33
Registration date : 17.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!! - Page 2 Empty Re: HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!!

Počalji od katarina.pit1 Sre Apr 30 2014, 07:55

Hvala Iva. Verujem da su svi zauzeti poslovima. Ako nije problem posaljite mi te brojeve telefona.

Pozdrav
katarina.pit1
katarina.pit1
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 15
Age : 50
Lokacija : dobanovci
Poeni : 15
Registration date : 10.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!! - Page 2 Empty Re: HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!!

Počalji od ivacacak Čet Maj 15 2014, 19:31

katarina.pit1 ::Hvala Iva. Verujem da su svi zauzeti poslovima. Ako nije problem posaljite mi te brojeve telefona.

Pozdrav
Nadam se da ti je stigla informacija na pm, i da sam pomogla koliko toliko. Pozdrav i od mene
ivacacak
ivacacak
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 29
Age : 33
Lokacija : Bresnica
Poeni : 33
Registration date : 17.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!! - Page 2 Empty Re: HORMONI ZA OZILJAVANJE, klaster ponuda!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu