Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Forum cvećara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 44 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10334 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Snezana kokosar

Naši korisnici su poslali ukupno 10273 članaka u 1087 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,


Ljudi molim vas pomozite

4 posters

Ići dole

Ljudi molim vas pomozite Empty Ljudi molim vas pomozite

Počalji od petroviwana76@gmail.com Ned Feb 10 2013, 22:09

Ja i moj suprug smo ostali bez posla ,nigde ni traga novom a racuna sve vise.Resili smo da rizikujemo i krenemo da radimo nesto.Odlucili smo se za proizvodnju cveca ,jer u okrugu od 50 km. niko to neradi.Zapocetak bi to bio mali plastenik ,nekog iskustva imamo sa plastenikom jer smo sadili paradajz i papriku nekih pet godina , od toga koristi nismo imali jer svka kuca ima sada plastenik .E , sad kako poceti, koje cvece posejati, dali je kasno za sejanje ?Samo znamo da nista neznamo ali da imamo jaku volju da sve naucimo. tužan
Molim nekoga da mi pomogne i kaze koje cvece mogu sada posejati i kako sve ide redom ,i bicu mu zahvalna do kraja zivota aplauz aplauz
petroviwana76@gmail.com
petroviwana76@gmail.com
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 2
Age : 47
Lokacija : Dimitrovgrad
Poeni : 4
Registration date : 07.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ljudi molim vas pomozite Empty Re: Ljudi molim vas pomozite

Počalji od loximus Ned Feb 10 2013, 22:29

kao prvo ne bih se slozila sa vama oko rasada jer iako svaka kuca ima plastenik to ne znaci da svi prodaju rasad.............sad vam jedino preostaje da krenete sa hrizantemama saksijskim i za rezani cvet koje se sad maja meseca za sve ostalo mislim da je vec kasno jedino ako ne nadjete da kupite negde rasad plastenickog cveca ..............
avatar
loximus
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 405
Age : 42
Lokacija : batocina
Poeni : 434
Registration date : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljudi molim vas pomozite Empty Re: Ljudi molim vas pomozite

Počalji od dragana59 Pon Feb 11 2013, 08:08

petroviwana76@gmail.com ::Ja i moj suprug smo ostali bez posla ,nigde ni traga novom a racuna sve vise.Resili smo da rizikujemo i krenemo da radimo nesto.Odlucili smo se za proizvodnju cveca ,jer u okrugu od 50 km. niko to neradi.Zapocetak bi to bio mali plastenik ,nekog iskustva imamo sa plastenikom jer smo sadili paradajz i papriku nekih pet godina , od toga koristi nismo imali jer svka kuca ima sada plastenik .E , sad kako poceti, koje cvece posejati, dali je kasno za sejanje ?Samo znamo da nista neznamo ali da imamo jaku volju da sve naucimo. tužan
Molim nekoga da mi pomogne i kaze koje cvece mogu sada posejati i kako sve ide redom ,i bicu mu zahvalna do kraja zivota Ljudi molim vas pomozite 847167 Ljudi molim vas pomozite 847167

Sad bi ste mogli posejati npr.petuniju,salviju ,neven,osteosporsum, lobeliju, mirisni duvan , mackov brk, petlovu krestu,prkos, lepog jovu iz semena u Zelenom hitu imate ožiljene reznice muskatli. Samo klijanje semena zahteva određenu temperaturu18-24C, konstantnu.Potreban Vam je određen supstrat , dezifinkovan.Kontejneri , čase za rasad , samo seme biljaka , đubriva, fungocidi, insekticidi, Morate istražiti na internetu o ovim biljkama . Imate i na ovom forumu dosta toga o uzgajanju cveća.Na sajtu Egzakte imate uputstvo o gajenju nekih vrsta cveća iz semena .

Puno sreće Ljudi molim vas pomozite 871877
dragana59
dragana59
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 6
Poeni : 6
Registration date : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ljudi molim vas pomozite Empty Re: Ljudi molim vas pomozite

Počalji od loximus Pon Feb 11 2013, 08:41

malo bih ispravila draganu za odredjene vrste cveca recimo petuniju jer ona je sad vec u fazi rasadjivanja a i sto se tice reznica muskatli treba proveriti dal ih ima na lageru.........takodje moze se pitati i zarasad drugog cveca kao sto sam vec navela ali sve se to porucuje mnogo ranije tako da samo ako ima viska moze se poruciti..............
avatar
loximus
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 405
Age : 42
Lokacija : batocina
Poeni : 434
Registration date : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljudi molim vas pomozite Empty Re: Ljudi molim vas pomozite

Počalji od steva Pon Feb 11 2013, 15:28

nikada nemoj da se predate ko hoce da radi jos nije kasno , mozete posejati cvece iz semena i prodavati ga drugi deo aprila . Zelim vam sve najbolje i samo napred. Emina
steva
steva
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 15
Poeni : 15
Registration date : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ljudi molim vas pomozite Empty Re: Ljudi molim vas pomozite

Počalji od dragana59 Pon Feb 11 2013, 22:04

loximus ::malo bih ispravila draganu za odredjene vrste cveca recimo petuniju jer ona je sad vec u fazi rasadjivanja a i sto se tice reznica muskatli treba proveriti dal ih ima na lageru.........takodje moze se pitati i zarasad drugog cveca kao sto sam vec navela ali sve se to porucuje mnogo ranije tako da samo ako ima viska moze se poruciti..............


Pa ok ne mora joj stici pocetkom sezone neka bude i u maju početkom juna i to je ok. Prodaće ih:.... Ljudi molim vas pomozite 175484
dragana59
dragana59
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 6
Poeni : 6
Registration date : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ljudi molim vas pomozite Empty Re: Ljudi molim vas pomozite

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu