Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

Forum cvećara
Poštovani posetioci,
ovaj forum je namenjen ljudima koji se bave profesionalno uzgajanjem cveća ili bi to želeli da rade. U forumu postoje rubrike za pomoć početnicima,o raznim vrstama cveća i o aktivnostim koje naša organizacija sprovodi.

Ukoliko ste novi na forumu, kliknete na REGISTRUJ SE

registracija traje minut

Ukoliko ste već član foruma kliknite na Pristupi

sve probleme sa registracijom i objasnjenja možete dobiti na cvecarstvoforum@gmail.com
Forum cvećara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ko je trenutno na forumu
Imamo 49 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 49 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 214 dana Čet Mar 08 2012, 13:46
Statistike
Imamo 10334 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Snezana kokosar

Naši korisnici su poslali ukupno 10273 članaka u 1087 teme
Razmena banera

Ukoliko ste zainteresovani za razmenu banera ili da postavite oglas,


Muškatle (Pelargonium)

+64
Bibas
d77
dragana59
LUCIJA BAŠKARIĆ
svetlana 11
steva
Tatjana 80
zoka0903
tijana86
minamimi
branko.j.novakovic
DejanT.
ristic
suzana1976
dejca
vekive
jovan26
slobilix
dragana101
dada dany
svetlana kosic
danijela.xx
Sanjica
simunov
Pelagonija
suzanad
s verona
ralsonxx
majacicevac
banovcanka
zaza
muskatla
Slavica M
mara
sabo
Čačanin
latra
Tica
Slobodan Kovačevski
tspasojevic5
Gardener
tomibar
Zoćko
djereivana
vera
mirkolada
sandra75
trilijan
bojinovicz
riccma
simeonovic
Dule-MOKRIN
pataya
Angie
dragana.64
tanja.g
milicatirmenstajn
valjevka
Eldorado
bastovanka
dark
Milana
zorpavns
Baštovan
68 posters

Strana 6 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Gardener Uto Maj 10 2011, 21:41

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Img0018ok
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Gardener Uto Maj 10 2011, 21:42

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Img0019zb
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Gardener Uto Maj 10 2011, 21:42

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Img0020wu
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Gardener Uto Maj 10 2011, 21:42

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Img0021mr
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od s verona Ned Jun 26 2011, 11:22

Pomagajte prijatelji .Muskatlama na stablu se pojavio braon trulez i jedna po jedna muskatla trune .Da napomenem da sam ih proizvela iz semena i odgajala u kupovnoj zemlji. pozdrav
s verona
s verona
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 36
Poeni : 38
Registration date : 02.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Dule-MOKRIN Ned Jun 26 2011, 13:58

da li je stabljika meka,mislim to mesto gde je bolest?
Dule-MOKRIN
Dule-MOKRIN
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 647
Age : 41
Lokacija : mokrin
Poeni : 701
Registration date : 18.01.2010

http://janicdusko@hotmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od s verona Ned Jun 26 2011, 15:44

Da ,stabljika je meka.Biljcice su jos mlade tek su 15 cm ,dali mogu sprecit druge biljke da propadnu.Hvala Dule
s verona
s verona
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 36
Poeni : 38
Registration date : 02.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Gardener Ned Jun 26 2011, 21:52

Da li je to neka od bolesti koje smo naveli u ovoj temi,mozda mozete da je prepoznate kad vec nemamo sliku https://cvece.forumotion.com/t723-bolesti-muskatli
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Dule-MOKRIN Pon Jun 27 2011, 00:26

S verona,mozes probati fungicidom protiv trulezi ali mislim da nema leka,zao mi je ali tako je,cim je"bolno" mesto meko onda nema pomoci,izbaci van plastenika,ako su unutra.Izvadi biljku iz saksije i vidi kakav je koren,ako koren,zile same otpadaju nema pomoci,sivkaste budu,trunu.Sve je to tresetna muva napravila,dosta ima larvi u supstratima,pa onda generacija i generacija parazita se mnozi za jako kratko vreme.
Dule-MOKRIN
Dule-MOKRIN
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 647
Age : 41
Lokacija : mokrin
Poeni : 701
Registration date : 18.01.2010

http://janicdusko@hotmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od s verona Uto Jul 05 2011, 13:54

Hvala Simon i Dule. Unisten je mali deo muskatle vecina je prezivela. I moze li mi tko reci gde mogu nabaviti seme slovenacke visece muskatle.
s verona
s verona
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 36
Poeni : 38
Registration date : 02.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od suzanad Ned Jul 17 2011, 01:12

Kupila sam ove godine muskatle ledene sa tri lista i platila sam 150 din crvena dupla , razmisljala sam da pre sadnje ljiljana, kupim reznice oziljene duple muskatle 1000 ili 2000 komada da ima da plasiram robu za kraj marta pocetak aprila ,,,,
ja kad sam uzimala muskatle cena ima je bila ovakvA,,, male sa 3,4 lista 150 din ,,, 6 do 8 listova bile su oko 250 pa do 350 a odrasla biljka u zardinjeri sa mnogo cvetova cena je bila 2000 din ( znaci govorim o jednoj odrasloj biljci) e sad mene sto interesuje je ako bi ih narucila kod simona i stigle mi u septembru da li bi ja imala za kraj marta odraslu biljku a pri cemu bi ja spustila cenu na nekih 400 din na komad ! DA LI JE TO PAMETNA IDEJA JEL KAO POCETNIK I NEKO KO NEMA MNOGO INVESTICIJA ,,, MORAM DA RAZMISLJAM PAMETNO DA NEBI DOSLA DO GUBITKA. kAKVA JE PROLAZNOST ODRASLIH BILJAKA NA PIJACAMA? sTA MISLITE O CENI KOJU SAM NAVELA ZA KOMAD ODRASLE MUSKATLE? 1000 DO 2000 KOMADA KOJE SAM PLANIRALA DA UZMEM DALI JE MNOGO ZA JEDNOG POCETNIKA I KOLIKO OTPRILIKE IMA ULAGANJA NA TU KOLICINU REZNICA MISLIM NA ZEMLJI PREHRANU I SVE OSTALO STO IDE UZ TO !!!JA SAM SE VEC RASPITIVALA O TOME ALI NISAM NISTA SAZNALA JEL OVI CVECARI KOD MENE U KRAJU STO DRZE PLASTENIKE NEZELE DA MI DAJU NIKAKAV SAVET NI ODGOVOR ,,, JEL SE BOJE KONKURENCIJE!CAK KAD SAM PITALA ZA JEDNU VRSTU MUSKATLI NISU HTELI DA MI DAJU PRAVI NAZIV, TAKO DA SAD NE ZNAM PRAVI NAZIV TE MUSKATLE OSIM STO MOGU DA JE OPISEM PA AKO NEKO ZNA DA MI KAZE KAKO SE ZOVE I KAKVA JOJ JE PROLAZNOST NA PIJACAMA JEL SAM IZMADJU OSTALOG RAZMISLJALA SA UZMEM OKO 500 TE VRSTE AKO JOJ BUDEM SAZNALA IME Smile)))))))),,,,,,, lISTO VI SU TAMNO ZELENE BOJE I JAKO KRUPNI I NISU SKROZ GLATKI KAO KOD LEDENIH A NITI SU DLAKAVI KAO KOD STANDARDNIH MUSKATLI ZNACI IZMEDJU:))))CVET JE DUPLI I MNOGO KRUPAN JA SAM IH VIDJALA CRVENE ,,, NELOZI SE KAO LEDENE VEC STVARA PREDIVNU IKEBANU U ZARDINJERAMA LIST BLAGO PADA KA DOLE A CVET STOJI USPRAVNO TAKO DA ODRASLA BILJKA PREKRIJE CELU ZARDINJERU,,, VEROVATNO CETE SE SMEJATI MOM OPISU BILJKE ALI OVO JE JEDINI NACIN DA SAZNAM NJENO IME
!!!! Smile)))))
suzanad
suzanad
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 12
Poeni : 15
Registration date : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od s verona Ned Jul 17 2011, 07:27

Suzanad nije ti smesan opis cveta vec su smesne cene mladih biljaka. Ili ja nisam upucena u cene ili ti nisi dobro upisala , ako ja gresim izvini
s verona
s verona
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 36
Poeni : 38
Registration date : 02.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od suzanad Ned Jul 17 2011, 15:56

Cene su sto posto tacne,zato sam i napisala opisno kolike su biljke da bi imala evidenciju o cenama iskreno meni je to bilo mnogo ali nisam imala izbora tako da sam po tim cenama kupovala biljke,govorim o prodaji na malo! Kako su se kretale cene u vasoj okolini!Hvala Smile
suzanad
suzanad
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 12
Poeni : 15
Registration date : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Gardener Ned Jul 17 2011, 16:21

suzanad ::Kupila sam ove godine muskatle ledene sa tri lista i platila sam 150 din crvena dupla , razmisljala sam da pre sadnje ljiljana, kupim reznice oziljene duple muskatle 1000 ili 2000 komada da ima da plasiram robu za kraj marta pocetak aprila ,,,,
ja kad sam uzimala muskatle cena ima je bila ovakvA,,, male sa 3,4 lista 150 din ,,, 6 do 8 listova bile su oko 250 pa do 350 a odrasla biljka u zardinjeri sa mnogo cvetova cena je bila 2000 din ( znaci govorim o jednoj odrasloj biljci) e sad mene sto interesuje je ako bi ih narucila kod simona i stigle mi u septembru da li bi ja imala za kraj marta odraslu biljku a pri cemu bi ja spustila cenu na nekih 400 din na komad ! DA LI JE TO PAMETNA IDEJA JEL KAO POCETNIK I NEKO KO NEMA MNOGO INVESTICIJA ,,, MORAM DA RAZMISLJAM PAMETNO DA NEBI DOSLA DO GUBITKA. kAKVA JE PROLAZNOST ODRASLIH BILJAKA NA PIJACAMA? sTA MISLITE O CENI KOJU SAM NAVELA ZA KOMAD ODRASLE MUSKATLE? 1000 DO 2000 KOMADA KOJE SAM PLANIRALA DA UZMEM DALI JE MNOGO ZA JEDNOG POCETNIKA I KOLIKO OTPRILIKE IMA ULAGANJA NA TU KOLICINU REZNICA MISLIM NA ZEMLJI PREHRANU I SVE OSTALO STO IDE UZ TO !!!JA SAM SE VEC RASPITIVALA O TOME ALI NISAM NISTA SAZNALA JEL OVI CVECARI KOD MENE U KRAJU STO DRZE PLASTENIKE NEZELE DA MI DAJU NIKAKAV SAVET NI ODGOVOR ,,, JEL SE BOJE KONKURENCIJE!CAK KAD SAM PITALA ZA JEDNU VRSTU MUSKATLI NISU HTELI DA MI DAJU PRAVI NAZIV, TAKO DA SAD NE ZNAM PRAVI NAZIV TE MUSKATLE OSIM STO MOGU DA JE OPISEM PA AKO NEKO ZNA DA MI KAZE KAKO SE ZOVE I KAKVA JOJ JE PROLAZNOST NA PIJACAMA JEL SAM IZMADJU OSTALOG RAZMISLJALA SA UZMEM OKO 500 TE VRSTE AKO JOJ BUDEM SAZNALA IME Smile)))))))),,,,,,, lISTO VI SU TAMNO ZELENE BOJE I JAKO KRUPNI I NISU SKROZ GLATKI KAO KOD LEDENIH A NITI SU DLAKAVI KAO KOD STANDARDNIH MUSKATLI ZNACI IZMEDJU:))))CVET JE DUPLI I MNOGO KRUPAN JA SAM IH VIDJALA CRVENE ,,, NELOZI SE KAO LEDENE VEC STVARA PREDIVNU IKEBANU U ZARDINJERAMA LIST BLAGO PADA KA DOLE A CVET STOJI USPRAVNO TAKO DA ODRASLA BILJKA PREKRIJE CELU ZARDINJERU,,, VEROVATNO CETE SE SMEJATI MOM OPISU BILJKE ALI OVO JE JEDINI NACIN DA SAZNAM NJENO IME
!!!! Smile)))))
Nisam primetio ovo pitanje, pa nisam ni ranije odgovorio. Nemojte pisati velikim slovima, to nije nigde po pravilima foruma, a osim toga je dosta nepregledno. Pogledajte kataloge koje smo postavili, mozda ima i te muskatle koje ste narucili. Cene koje ste napisali su dosta jake i velike, ali pretpostavljam da se radi o velikim muskatlama u velikim saksijama. Sto se ulaganja tice, 1000 reznica muskatli vam je 380 eura. Od njih obicno cvecari dobijaju po jos nekoliko reznica. Sta je jos od ulaganja tu bitno? Substrati, odnosno zemlja za cvece, prihrana, grejanje i polivanje. Nisam siguran da sam razumeo kako bi prodavali muskatle. Ako je na pijaci, onda racunajte prevoz, kvitarine i slicne troskove. Osnovna cena muskatli zonalki je recimo u Kragujevcu bila 150 dinara, sto znaci da bi na 1000 reznica zarada iznosila 150 000 dinara. Od toga se oduzmu troskovi, ali se i doda razlika u novim reznicama. Tu sam za dalja objasnjenja
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od suzanad Ned Jul 17 2011, 17:23

ok,,,hvala na objasnjenju,a izvinjavam se za velika slova tužan!Prodavala bi na pijacama ali meni je zelja da prodajem odrasle i velike biljke ,,, jel do sad kao kupac cveca,muskatlu kojau platim minimum 150 din moram da cekam mesec dana i vise da da bi mi poterala cvet pa dok kupim saksiju 20*20 koju platim 70 din, zemlja 180 din florabela 10 litara mislim da je takav naziv,prehrana 380! Mnogo platim a n ema sta da se vidi na mojoj terasici zato mi je zelja da prodajem odrasle biljkke da ljudi kad kupe odma imaju ukraseno mesto i nemoraju da se bakcu presadjivanjem!Da li je to dobra ideja ili nije!Smile
suzanad
suzanad
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 12
Poeni : 15
Registration date : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Dule-MOKRIN Ned Jul 17 2011, 17:41

suzanad,malo mi je nejasno kad kupujes muskatlu da bi mesec dana cekala na cvet,sto florabela,zasto saksija cetvrtasta tako velika?malo pojasni to.
Dule-MOKRIN
Dule-MOKRIN
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 647
Age : 41
Lokacija : mokrin
Poeni : 701
Registration date : 18.01.2010

http://janicdusko@hotmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Pelagonija Ned Jul 17 2011, 18:48

Suzana meni je smešna cena za odraslu biljku 2000 din. Kad malo bolje pogledaš na svakom balkonu ko voli cveće ima barem 5 muškatli. Kad pomnožim sa gornjom cifrom onda il mi neštima računica il smo bogata nacija? Tako sam ja shvatila. Kod nas za odraslu muškatlu možeš dobiti maksimum 300 din al onda je stvarno džin i peva sva od cvetova. Pošto i ja želim da uzgajam pelagonije raspitivala sam se za reznice .One su 0,38 e a polugotov proizvod 0,5 e. Inače da zahvalim forumu što postoji jel ovde skupljam iskustva i učim. Kad odem na pijacu tad primenjujem svoje znanje. Nikad ne kažem da oću da budem cvećar nego sam ljubitelj biljke.Dosta često da bi nešto saznala kupim biljku. Tad potvrdim svoje znanje .Prodavci se raspričaju dobijem ime biljke i način održavanja. Eto tolko od mene ,možda sam ti i pomogla.
Pelagonija
Pelagonija
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 8
Poeni : 8
Registration date : 28.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Dule-MOKRIN Ned Jul 17 2011, 19:26

moze li mi neko pojasniti sta je odrasla biljka za 300din?hocete reci da je to biljka u visecoj saksiji gajena od oktobra meseca?rasad kada se dobije krajem septembra do kraja godine ako imate uslova ona moze biti jako lepa i pritom skinuti bar 2-3 reznice sa nje,do polovine marta-pocetka aprila kada krece prodaja moze da bude duplo veca,ako znate raditi,kod mene je maximalno bila 250din ali dosta velika i kompaktna biljka.
Dule-MOKRIN
Dule-MOKRIN
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 647
Age : 41
Lokacija : mokrin
Poeni : 701
Registration date : 18.01.2010

http://janicdusko@hotmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od suzanad Ned Jul 17 2011, 20:46

da muskatla je kostala 2000 din, to je ta sto sam je obajsnila kako izgleda,veruj te mi negovorim napamet pitala sam 6 puta,a mala biljka te vrste je kostala 350 zato sam i opisala je da da vidim da li neko zna koja je to vrsta!


suzanad
suzanad
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 12
Poeni : 15
Registration date : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od suzanad Ned Jul 17 2011, 21:02

ova biljka sto je kostala 2000 hiljade bila je u zardinjeri i zardinjera se nije videla od nje i imala je mnogo cvetova neverovatno velikih izgledala je kao ikebana!
suzanad
suzanad
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 12
Poeni : 15
Registration date : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Dule-MOKRIN Ned Jul 17 2011, 21:46

jednostavno,to je precenjenost,staviti biljku u zardinjeru 60cm(neka budu 3) i prodavati je po 2000din,mnogo je,kod mene mogu biti od 50cm pa navise da idu dole i koliko god da je bujna ne bi trebala vise biti od 700din.
Dule-MOKRIN
Dule-MOKRIN
Pravi cvećar
Pravi cvećar

Broj komentara : 647
Age : 41
Lokacija : mokrin
Poeni : 701
Registration date : 18.01.2010

http://janicdusko@hotmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Gardener Pon Jul 18 2011, 09:51

koliko sam shvatio iz opisa, to je dvogodisnja biljka koja je ostavljena za prodaju.
Gardener
Gardener
Admin
Admin

Broj komentara : 1307
Poeni : 1652
Registration date : 30.06.2010

http://www.sumadijskicvet.com

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od suzanad Pon Jul 18 2011, 23:30

Ja Simone mislim da ste u pravu kao i do sad Smile!Hvala vam sto ste mi pomogli ,,, mislim na sve sa sa foruma ,,, da dodjem do nekih odgovora oko cena , jel mi je to veoma vazno kao sto sam navela na prethodim temama, zelim da pocnem sa proizvodnjom sopstvenog cveca pa mi je svako misljenje dobro doslo!!! Simone nisam stigla obratim paznji na vrste muskatle ali javicu vam se ove nedelje oko pordzbine lukovica i reznica muskatli !javascript:emoticonp('raste')
suzanad
suzanad
Cvećar početnik
Cvećar početnik

Broj komentara : 12
Poeni : 15
Registration date : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od simunov Pet Jul 29 2011, 19:00

Suzanad,da nije mozda ovaj pelargonium u pitanju

287 × 262 - Floridata: Pelargonium x hortorum
simunov
simunov
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 8
Age : 46
Lokacija : sombor
Poeni : 11
Registration date : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od simunov Pet Jul 29 2011, 19:15

Posto nisam uspela postaviti sliku šokiran ukucaj na guglu pelargonium hortorum pa vidi da li je to ono sto trazis...
simunov
simunov
Budući cvećar
Budući cvećar

Broj komentara : 8
Age : 46
Lokacija : sombor
Poeni : 11
Registration date : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškatle (Pelargonium) - Page 6 Empty Re: Muškatle (Pelargonium)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu